Zaczynamy nasze Adwentowe Wyzwanie! Na początek przypominamy zasady 🙂
  •  Można uczestniczyć w nim razem, wspólnie, ale jeśli to nie jest możliwe, podejmij je sam/ sama i podążaj i tak za naszymi wskazówkami. Może kolejne wyzwanie podejmiecie już razem?
  • W tym roku budujemy naszą dobrą historię (więcej na ten temat TUTAJ)
  • Codziennie wieczorem, koło godziny 19.00, na naszym profilu facebookowym i blogu znajdą się wskazówki na dzień następny. Na Facebooku będą one w wersji graficznej, skróconej, a na blogu, czyli tutaj, opisane dokładniej.
  • Zaczynamy dzisiaj, tj. 30 listopada wskazówkami na 1 grudnia i kończymy 23 grudnia wskazówkami na Wigilię 
ZAPRASZAMY!!!

Dzień pierwszy:
Zadanie polega na zrobieniu czegoś lub przypomnieniu sobie czegoś związanego z Waszą ulubioną fotografią. Generalnie mamy mnóstwo zdjęć, ale chodzi o znalezienie tej najlepszej, najulubieńszej – co takiego przedstawia i dlaczego jest ulubiona; w jakich okolicznościach została zrobiona? Co wtedy robiliście?
Może warto tę fotografię oprawić i postawić w jakimś widocznym miejscu?
Może to okazja do przeglądnięcia starych zdjęć w ogóle? Niektórzy z nas mają ich naprawdę sporo:)
Może się okazać, że jeszcze ciągle takiej jedynej, ulubionej nie macie – może to jest dobra okazja, żeby to zmienić? No, chyba, że macie (tak jak my) kilka takich najulubieńszych.
Do dzieła!

Wdzięczność
Wdzięczność jest podobno kluczem do spełnienia i radości. Wydaje się nam, ze jest coś na rzeczy, ale wydaje się nam również, że o tę wdzięczność trzeba w naszym życiu trochę zawalczyć. Dlatego nasz Adwentowy Kalendarz będzie miał tak naprawdę dwa wyzwania. Jak szaleć, to szaleć 🙂
Codziennie na karteczce, wzorku bombki, gwiazdki, choinki lub po prostu  napisz za co dziś jesteś wdzięczny/wdzięczna. Nie odkładaj pisania kartek na później, każdego dnia zapisz jedną konkretną rzecz i myśl w ciągu dnia o tym, co jest tam zapisane. Zachowuj karteczki bo ostatniego dnia znajdą swoje specjalne miejsce 🙂
poniżej zamieszczamy nasze wzorki, z których można skorzystać.